Вода завжди нас приваблювала. Дзюрчання води допомагає розслабитися, і ніщо так не заспокоює, як відпочинок біля води. Звук потоку води дуже приємний для нашого слуху, біля водойми завжди більш прохолодне і свіже повітря. А щоб не доводилося робити для такого відпочинку дальню прогулянку, можна влаштувати «водяний» куточок відпочинку на своїй присадибній ділянці.

В давнину люди також уміли влаштовувати штучні водойми, для цього котлован для них обмазували товстим шаром глини, потім зверху на глину насипали шар каменю або гравію і утрамбовували. Сучасні матеріали дозволяють обладнати водний куточок на ваш смак, будь то просто водойма, водоспад або фонтан, або ж можна об'єднати всі ці елементи в один комплекс,крім того існує багато варіантів водних інсталяцій( освітлення, фігурки, прикраси тощо), рослини та інші мешканці водойм.

Можна обмежитися і мало бюджетним варіантом, якщо ви володієте відповідною ємністю, а можна влаштувати і хорошу ,презентабельну водойму, із своїм водним мікросередовищем (фільтри, ультрафіолетові лампи, різні добавки) та регенераційні водойми, в яких вода очищається за допомогою спеціальних пристроїв, або створеним середовищем (рослини, субстрат). При правильному проектуванні і плануванні,водойм або фонтанів, ВИ будете насолоджуватись, релаксувати, та отримувати тільки позитивні відчуття, біля вашого «водяного куточку».