Після завершення всіх робіт по озелененню починаються роботи по догляду за Вашою ділянкою. Зазвичай власники невеликих присадибних ділянок намагаються власними силами виконувати роботи по догляду. Але з часом переважна більшість розуміє, що краще довіритись спеціалістам.

Основною проблемою, з якою зустрічаються власники ділянок, є не презентабельний зовнішній вигляд рослин або газону. Визначити, що призвело до цього і як вирішити проблему Вам допоможуть наші спеціалісти компанії ElitaPark.

Одним з напрямків нашої роботи є комплексний догляд за ділянкою. Він передбачає супровід ділянки протягом всього періоду вегетації і включає в себе, підживлення рослин та газону, стрижка рослин та скошування газону, мийка та чистка штучних водойм та водоспадів і т.д.

Наші спеціалісти допоможуть Вам і в разі виникнення проблем з автоматичним поливом. Ми маємо досвід роботи по догляду як на невеликих присадибних ділянках розміром від 2 соток, так і на великих прибудинкових територіях житлових комплексів. Для кожної ділянки розробляться індивідуальний підхід, спільним є тільки якісно виконана робота і задоволення від неї наших клієнтів.

Також в нас є послуга разового виїзду, під час якого ми можемо виконати сезону стрижку, укриття(утеплення) відкриття рослин,підживлення рослин та газону, аерація та скарифікація газону, чи інші необхідні роботи.