Компанія "ElitaPark" розпочала свою діяльність в 2006 році колективом талановитих людей з багаторічним досвідом роботи — різних в житті, але об’єднаних однією ідеєю – створювати красу та дарувати її людям. Ландшафтний дизайн, автоматичний полив (автополив), полив газонів, аквадизайн і благоустрій земельних ділянок набуває все більшої популярності. Адже присадибна ділянка — візитна картка Вашого будинку. Сад розповість про Вас більше, ніж Ви гадаєте.

В ідеалі, сад — результат спільної діяльності ландшафтного архітектора і господаря ділянки. Якщо цілі замовника і художника знаходяться в одній системі цінностей — успішний результат гарантований.

Основна конкурентна перевага, яка виділяє нас серед інших, — комплексний підхід у виконанні робіт, що дозволяє замовнику уникнути спілкування з великою кількістю підрядників.

Це значно покращує якість роботи й пришвидшує термін її виконання. Ми використовуємо обладнання відомих світових лідерів "Oase", "Rain Bird", що гарантує надійну роботу всіх технічних елементів проекту.

Основою нашої діяльності є якість виконаних робіт, відповідальність за взяті на себе обов’язки, гнучка цінова політика. Високий рівень попередньої роботи над проектом дозволяє бути впевненими в правильності наших технічних рішень, а великий досвід і професіоналізм нашої компанії — в надійності обладнання.

Красивий пишний сад, зелений газон, альпійські гірки, клумби улюблених квітів, викладені бруківкою звивисті доріжки. Всі ми хочемо жити красиво і радісно у своєму неповторному світі, що відображає наш настрій і душевний спокій. Досягти такої гармонії допоможуть майстри компанії "ЕlitaРark", що перетворять Вашу присадибну ділянку в райський куточок.

Благоустрій території — комплекс тісно пов’язаних між собою заходів, що дозволять надати Вашій ділянці фантастичного вигляду. Саме в нас ви зустрінете валіфікований персонал готовий включитися в роботу на будь-якому етапі.

Обираючи компанію "ЕlitaРark", Ви отримаєте надійного і професійного партнера.

Наші переваги

Кваліфіковані працівники
з фаховою освітою

Використання сертифікованого в Україні обладнання провідних світових виробників

Гнучка цінова політика
і система знижок

Гарантія на монтаж
і обладнання

Гарантійне і сервісне обслуговування систем автоматичного поливу, автополиву газонів

Індивідуальний підхід
до кожного замовника