Хто не хотів би мати власну частинку раю на Землі? Аби красивий доглянутий газон, ідеальні клуби та кущі і відчуття спокою та умиротворення… І сидіти в альтанці з ранковою кавою чи свіжовитиснутим яблучним чи апельсиновим соком… Годі й мріяти!

Та аби дизайн вашого подвіря справді дарував втіху та не псував нерви, необхідно над ним попрацювати. І тут на допомогу приходить мистецтво ландшафтного дизайну.

Насамперед необхідно розробити ландшафтне проєктування території. Кожна частинка газону, доріжки чи кущ повинні мати своє добре продумане місце. Таке планування повинне включати не лише естетичність, а й зручність та практичність розміщення кожного елементу ландшафту. Адже від того, як ви спроєктуєте, залежатиме який матиме вигляд ваш сад та як ростимуть у ньому рослини. Варто проаналізувати співвідношення сторін світу до розміщення ділянки, як рухається сонце упродовж дня, який паркан буде навколо (чи вже є) і чи далеко проходять дороги та чи наявні комунікації.

Наступний етап – підбір стилю та визначення функціональних зон, які необхідно буде розмежувати живоплотом. І обов’язково необхідно детально продумати, які рослини повинні рости на подвір’ї, і їхнє розміщення. При цьому варто врахувати клімат та склад ґрунту. Усе це вноситься на план, аби отримати в результаті бажаний дизайн подвір’я. Аби максимально точно спроєктувати територію, ділянка фотографується, а потім у спеціальній ландшафтній програмі на фото накладаються архітектурні об’єкти та рослини.

Водночас, аби омріяна ділянка радувала вас довго, потрібно її обладнати спеціальною системою поливу. Адже за нинішніми погодними умовами часто доводиться довго чекати дощу. А бляклий газон та засушені кущі навряд додадуть веселого настрою.

Найкращий вихід – це встановлення автоматичного поливу. Тут система сама вмикається у необхідний час без втручання людини. Це дуже ефективний спосіб поливу, адже такого високого ефекту не можливо досягти вручну.

Встановивши її лише раз ви позбавляєтеся замороки на довгий час і не переживаєте, чи не засохне ваш улюблений газон. У системі можна відрегулювати необхідну норму витрат води, час і тривалість поливу. За потреби змінюється режим для різних видів рослин. Варто додати, що завдяки встановленому метеодатчику, така система реагує на зміни погоди, тож коли йде дощ, полив не вмикається.

Водночас постає цілком логічне питання: а який же газон обрати: рулонний чи сіяний? Обидва варіанти дуже красиві. Проте найзручнішим та найлегшим у догляді виступає рулонний газон. Він має гарний вигляд, швидко укладається, стійкий до механічних пошкоджень і перепадів температури. Вагомо і те, що такий газон легко змінити, якщо все ж він пошкодиться: лишень відрізати зіпсовану частину і поміняти її на нову.

Розробити ландшафтне проєктування, підібрати підходящі рослини та встановити автоматичний полив – усе це залюбки зроблять у компанії «ЕлітаПарк» Рівне. Тут для вас підберуть найкращий дизайн подвір’я із врахуванням особливостей ділянки та ваших уподобань, а також встановлять найсучаснішу систему автополиву. А якщо у вас вона вже є, але застаріла, її оновлять.

У компанії використовують лише сертифіковане в Україні обладнання провідних світових виробників, дію якого перевірили в наших кліматичних умовах. Працівники здійснюють монтаж, гарантійне і сервісне обслуговування систем автоматичного поливу, автополиву газонів і ділянок. А також на всі роботи надається гарантія.

Хочете дізнатися більше? Завітайте до компанії або зателефонуйте особисто. Вам радо нададуть консультацію із всіх питань ландшафтного дизайну та автополиву, які вас цікавлять.

Адреса: м. Рівне, вул. Литовська, 55

Сайт:https://elitapark.com.ua/

E-mailinfo@elitapark.com.ua

Тел.: 068 116 2694, 066 070 3171.


  • 330 Переглядів