Природа завжди манить своєю красою. Розлогі дерева, яскраві квіти, зелень — все це зачаровує і дарує відчуття спокою. Не дивно, що придбавши будинок, кожен хоче створити навколо нього невеличкий зелений оазис. Вийти на ґанок з чашкою ароматної кави, пройтися по м’якенькій траві, вдихнути пахощі квітів, зірвати фрукти до столу й просто потішити око.

Компанія "ЕлітаПарк" зробить це реальним. Довіртеся професіоналам, вони облагородять прибудинкову територію, доглянуть за садом, облаштують альпійські гірки, клумби, звивисті доріжки, висадять газон тощо. І що дуже важливо — встановлять підходящу систему автоматичного поливу, адже без автополиву всі зусилля будуть марними. Рослинам постійно потрібна вода для росту, а зважаючи на сьогоднішні погодні умови, періоди без дощу можуть бути затяжними.

Автоматичний полив (автополив) — це зручний сучасний спосіб догляду за рослинністю. Він забезпечує максимально якісний полив всіх рослин, газону або присадибної ділянки. Такого ефекту неможливо домогтися ручним способом. Система працює автономно, без втручання людини. Варто лише раз її встановити й налаштувати і можна більше не турбуватися про регулярне надходження води до рослин на ділянці й рівень зволоженості газонів. За допомогою автоматичного поливу регулюється цикл зрошення: можна встановлювати необхідну норму витрати води, час і тривалість поливу. Для різних рослин програмується різний режим. Крім того, система оснащена метеодатчиком, який реагує на зміни погоди, і в дощ полив здійснюватися не буде.

Спеціалісти компанії підберуть систему автоматичного поливу, враховуючи всі нюанси. Це може бути автополив для рулонного, посівного газону, клумб, саду, городу, теплиці та будь-якої іншої озелененої території. Використовуємо лише сертифіковане в Україні обладнання провідних світових виробників, дію якого перевірено в наших кліматичних умовах. Здійснюємо монтаж, гарантійне і сервісне обслуговування систем автоматичного поливу, автополиву газонів і ділянок. Надаємо гарантії. Якщо на території уже встановлено автоматичний полив, але він застарів, пропонуємо його відновлення.

По зручності та легкості догляду серед усіх видів ландшафтного дизайну лідирує рулонний газон. Він швидко укладається, гарно виглядає, стійкий до механічних пошкоджень і перепадів температури. Завдяки рулонному газону територія з усіх боків матиме соковитий смарагдовий колір. Таке покриття можна відремонтувати: достатньо відрізати зіпсовану частину і поміняти її на нову. Але при цьому варто пам’ятати, що газон слід постійно поливати.


  • 679 Переглядів